Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Боївка в космосі. Зі схрону - на Зоряні війни!

Боївка в космосі - 1

АНОТАЦІЯ
«Якщо кличе своїх мертвих Україна - значить біда!»

Коли людство в небезпеці, а відвиклі від воєн, позбавлені гена агресивності земляни XXIII століття не в змозі протистояти інопланетному вторгненню - кого кликати на допомогу? Хто врятує Землю від завоювання, а рід людський - від поголовного винищення? Лише ті, хто одного разу вже вберіг Європу від геноциду і «коричневої чуми».

Кращі бійці всіх часів і народів, загартовані в горнилі найстрашнішої війни в історії людства. Боївка УПА з 1944 року. Смертники, які гнили у схронах, знищені в XX столітті - і відроджені 300 років по тому, щоб відстояти вже не тільки Україну, але всю планету. У минулому вони пройшли з боями сотні кілометрів від Лемберга до Мюнхєна - в майбутньому їм доведеться подолати тисячі світлових років, щоб навчити нащадків, що виродилися, бути українцями, вмирати за Україну, вбивати і перемагати!

Зі схрону - на Зоряні війни! Від операції «Криївка» - до Гальфи Центаври! Якщо правнуки звуть на підмогу зліквідованих клятими енкаведистами предків - значить, біда!

2019 (С) Видавництво «Привид», м. Апчевськ
Всі права застережено!


Tags: ГморДзы, Книги, Книги которых нет в электронном виде, Мовне питання, ОПГ «Призрак»
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments