Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Книга из детства!.. ;-))
Год выпуска: 1981
Издательство: «Веселка»


Любий друже!

Кордові авіамоделі - цікаві паперові іграшки. У книжці вміщено шість моделей кордових літаків, які зовні нагадують справжні літаки АНТ-1, КСМ-1, I-ЗЕТ, Су-1, Г-8, Як-18Т, подано технічні відомості про літаки.
Із кордовими моделями можна провадити захоплюючі ігри й змагання на подвір'ї, авіаційний тир, парний бій, висадка десанту, переліт транспорту з аеродромів, швидкісні перельоти, польоти по колу на жердині, змагання на точність приземлення тощо.

Розфарбуйте деталі, щоб моделі були яскраві, різнокольорові, як на малюнку. Виріжте їх охайно і уважно зберіть. Подвійні деталі складіть по лінії згину (тонка лінія). Щоб правильно зібрати модель, треба звірятись із схемою, що є у книжці.

Моделі можна виконати з іншого паперу, міцнішого. Тоді всі деталі перемальовують на кальку, переносять на папір, розфарбовують і збирають.


http://terralib.org.ua/3418-rozfarbuy-virzh-zapusti.html
Tags: Книги
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment