Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Проект Закону України «Про Сало»


Любі Друзі!

Виходячи з історичної місії Сала як провідника гуманізму та суспільної моралі, зважаючи на глибокі соціальні проблеми країн, де Салоїдство ще не стало головним способом життя пересічної людини, та затверджуючи право на глобальну гегемонію Сала та підпорядкованих йому Салопродуктів, ми, шановні й поважні громадяни і патріоти України і Сала, пропонуємо Верховній Раді України урочисто прийняти цей Закон.

Стаття І. Терміни

1. Салоносець – свиня або кабан.
2. Салоспоживач – громадянин України або за його дозволом – іноземні громадяни.
3. Салоїд - будь-яка особа, яка не перебуває на психіатричному обліку.
4. Салосурогат (салозамінник) – жировий прошарок до 50 см завтовшки середнього та нижнього відділів тулубу державного службовця І-VII рангів, а також будь-який целюлит.
5. Салоненависник - терорист, ворог усіх салоспоживачів.
6. Саловласник – громадянин, який досяг 18-річного віку та має право вступати у цивільно-правові відносини. До досягнення такого віку саловласником правом розпорядження Салом та салопродуктами володіє його опікун, що Присягнув Салу.

Стаття ІІ. Роль Сала та присяга

1. Віднині іменник «Сало» у будь-яких відмінках підлягає написанню з великої літери. Порушення цього правила тягне адміністративну чи кримінальну відповідальність. Слова лій, здір та смалець пишуться з малої літери але підлягають громадській повазі як похідні від Сала.
2. Позаяк Сало є глобальним явищем, то країни, які називають сало лярдом, фетом та іншими непотрібними словами, зобов’язані замінити їх на Сало (латиницею – Sir Salo). Відмова від такої зміни тягне за собою негайне направлення батальйону українських миротворчих сил в район бойових дій для утвердження Сальної Демократії.
3. Кожна особа, яка хоче набути громадянство, зобов’язана прийняти Присягу Салу. Відмова від Присягання тягне за собою позбавлення громадянства.
4. Зрада Салу прирівнюється до державної з відповідною кримінальною відповідальністю. Президент, який закінчив строк своїх повноважень, не користується імунітетом у разі зради Салу та Салопродуктам.

Стаття ІІІ. Політична реформа

1. Парламент формує більшість, яка присягає на вірність Салу. Фракції, які заявляють про свою нелюбов до Сала за різними причинами, у більшість не включаються, а їх представники відкликаються з адміністрації президента та футбольних команд.
2. Провадиться Всенародний Референдум з одним питанням: «Ви підтримуєте любов до Сала та імпічмент Президента, чи не так?»

Стаття ІV. Валютна реформа

1. Засалені купюри приймаються в обмін з номіналом 2,5, а нові – 0,25.
2. Банки продають валютні запаси в обмін на запаси Сала (золото) або підчеревини (платина) кіло за кіло.

Стаття V. Цивільно-правова реформа

1. Приватна власність на Сало є непорушною та гарантується законом.
2. Націоналізація Сала не дозволяється ні за яких умов.
3. Подарунки Сала несалоїдам забороняються та переслідуються за Законом.
4. Сальна Спадщина не може надаватися не громадянину України.
5. Розподіл Сала при розлученні здійснюється по-чесному: підчеревина залишається салоїду, що плекає дітей, а обсмалена шкірка – іншому члену подружжя.

Стаття VI. Реформа адміністративного та кримінального права

Підлягають покаранню за адміністративним чи кримінальним правом такі правопорушення:
1. Знущання на Салом: до 10 грам тягне штраф у розмірі до 101 тисячі гривень або виправні роботи до 10 років з годуванням виключно варениками з Салом та буряковим хріном; більше 10 грам – довічне ув’язнення з годуванням виключно зкислими московськими трьохдобовими щами на сушеному горосі.
2. Вимагання Сала тягне заочне довічне ув’язення з подальшим обміном на Головного Постачальника Газу в нашу Країну.
3. Використання Сала не за призначенням тягне довічне ув’язнення за сексуальні збочення із врученням ув’язненому вазелину чи солідолу (за бажанням) відповідної ваги.
4. Салоненависник-терорист карається заочним довічним ув’язенням з подальшим обміном на ненависника макдональдсів, вустриць з кетчупом та інших пригноблювачів індіанців.
5. Зухвале знищення Сала призводить до прилюдної страти на Майдані Незалежності.

Стаття VII. Зовнішньоекономічні відносини

1. Вивіз Сала за межі Кордону заборонено як Державне Надбання. В межах єдиного економічного простору дозволяється експорт сала кнура.
2. Ввіз так званого «сала» з-за кордону заборонений, позаяк за кордоном немає Сала, а є його жалюгідні замінники.

Стаття VIII. Мистецтво та культура

1. При написанні віршів та поем єдиною римою слову «Сало» може бути слово «Мало!!!». Дозвіл на порушення цього Правила дається виключно головою інформаційно-аналітичного управління адміністрації Президента.
2. В образотворчому мистецтві будь-яке Сало повинне мальовничо змальовуватися як Підчеревина З Широким М’ясним Прошарком. При відступі від цього Правила дивись пункт 1 цієї статті.

Стаття IX. Прикінцеві положення

1. Закон «Про Сало» є глобальним з соціально-політичної точки зору та тягне за собою скасування таких другорядних законів як про рибу, зерно, цукор, м’ясо та молоко.
2. Цей Закон є до того важливий, що він не може бути змінений навіть при зміні Конституції чи при нашому входженні до НАТО чи Удмуртсько-Таджикського блоку взаємної безпеки.
3. Цей Закон набирає чинності з моменту Присягання на Салі діючого Президента, або до такого моменту, або без такого Президента, але при існуванні нашого улюбленого Сала.
4. Президент України, який не Присягнув на Салі, є нелегітимним і підлягає достроковому переобранню.

Пояснювальна записка до Закону «Про сало»

Сало, як автентичний продукт споживання нації, є одним з соціально-гуманітарних тотемів українців, який досі не знайшов своєї законодавчої підтримки.

Цей Закон є першою спробою визначити роль Сала у нашому суспільстві на рівні Парламенту, його вплив на соціополітичні процеси, у тому числі глобального (світового) характеру.

Закон уперше визначає суб’єктів носіння та споживання Сала, відокремлює Сало від його замінників, окреслює мотиви терористів-салоненависників, встановлює цивільні правила поводження із Салом пересічними громадянами.

Закон упроваджує Правила застосування слова «Сало» у повсякденному вжитку, в ультимативній формі пропонує іноземним країнам визнати Сало як явище, скасувавши жалюгідні замінники цього слова. При немотивованому пручанні таких країн Закон доручає надіслати на їх територію батальйон українських миротворчих сил, що стане могутнім політичним тиском на невірних Салу.

Закон вперше вводить Серцеве Присягання Салу, встановлює Кару за порушення Присяги. Така кара не розбирає хто є «малим, великим або пересічним» громадянином. Порушив – то йди до в”язниці незалежно від рангу.

Закон встановлює принципи політичної реформи, внаслідок проведення якої сформується політична більшість, лояльна Салу. До неї не ввійдуть фракції, що ненавидять Сало, але при цьому роблять вигляд, що все добре.

Закон розпочинає Всенародний Референдум з одного питання – чи Ви любите Сало та є за імпічмент Президента.

Закон проводить валютну реформу, наслідком якої засалені купюри є більш витребовуваними ніж нові, а золото та платина підлягають заміні банками на Сало та підчеревину.

Закон затверджує приватну власність на Сало, заперечує його націоналізації, забороняє надання подарунків не салоїдам, спадщини у вигляді Сала не громадянину України, встановлює справедливий розподіл Сала між членами подружя, що розлучаються.

Закон карає за знущання над Салом, його вимагання, використання не за призначенням чи знищення.

Прилюдна смертна кара, яка пропонується за зухвале знищення Сала, відповідає як позиції наших далекозахідних сусідів, та і позиції наших середньо- та далекосхідних сусідів. Поза увагою залишається Європа (що ж вони можуть сказати, коли половина правителів ратує за смерть дітей своїх громадян десь за тисячі кілометрів від їх домівок, оповитих плющем...).

Закон на практиці застосовує прийоми членів ВТО, які як скорпіони у банці намагаються вжалити один одного, розпочинаючи локальні чи глобальні економічні війни. Саме тому Закон пропонує не експортувати справжнє Сало та не імпортувати його сурогати.

Закон запроваджує тактичні обмеження на використання слова «Сало» у засобах масової інформації, які можуть бути зняті (шляхом дружньої поради) головою інформаційно-аналітичного управління адміністрації Президента.

Закон пропонує залишити тільки один Закон, присвячений Салу, скасувавши будь-які інші продовольчі закони.

Цей Закон при його повному застосуванні призведе до збільшення доходів консолідованого бюджету, покращення демократії та усунення перепон для вступу нашої країни до Європейського Союзу. При цьому Сало возторжествує!

Цей Закон не потребує витрат з консолідованого бюджету.


_____________________________________________________________________________________________________________

Чистые лапы, горячее сердце, холодная голова и пушистый хвост!!! 

Tags: Верховная Рада, Сало
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Опять накосячили...

  13 октября в зоне разведения сил и средств у Золотого диверсионно-разведывательной группой ВСУ был похищен представитель ЛНР Андрей Косяк. «В…

 • Самобеглые коляски украинских эмигрантов из «Росатома»

  Наглядно демонстрирую, как нужно правильно ставить на место бесов из числа эмигрировавших из Украины сотрудников структур «Росатома» типа…

 • Лайфхак от Кота Леопольда

  Если мы хотим проехаться в общественном транспорте покомфортнее, т.е. не имея под боком сидящую рядом шкандальную старушенцыю с весьма…

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments