Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Где алименты??? ;-))

Єгорова не може знайти Мухарського, на якого чекають діти...

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова приголомшила заявою про те, що не може розшукати свого поки ще законного чоловіка Антіна Мухарського. Жінка наголосила, що діти чекають на батька, який вже рік не сплачує аліменти.

Крім того, Єгорова назвала ім’я жінки, з якою Мухарський начебто має роман.

Про все це Сніжана написала у Facebook, повідомляє "Гламурчік".

Актриса у соцмережі попросила про допомогу.

"…Якщо зустрінете цього гарного і гордого дядечку на фото, повідомте нашому поки що законному чоловікові і батькові, що діти його чекають!" - почала своє звернення Сніжана.
Після чого вона натякнула на стосунки Антіна з куратором одно з арт-центрів столиці.

"А заодно, хто зацікавлений, врятуйте честь "потомственого мистецтвознавця", яка так близько стала нашому законному чоловікові і батькові!!! Бо на сьогоднішній день вона має справу з дядьком, який ось уже рік не платить грошей на утримання трьох своїх малолітніх дітей, не виявляє бажання бачитися з ними, хоча діти чекають на тата і у зв'язку з цим тепер обмежений у виїзді за кордон, як злісний неплатник аліментів!" - написала Єгорова.

"Може, перекажіть милій дівчинці Лізі Бєльській, що ми-то сім’я, розберемося за допомогою нового європейського закону (я сподіваюся), а їй якось далі жити. У новій європейській країні. З повагою і вдячністю за розуміння Сніжана Єгорова. Мати", - підсумувала телеведуча.Крім того, в одній з передач на "Новому каналі", Єгорова висловила думку, що соціум закладає в сучасне покоління багато "неправильних" орієнтирів.

"Гламурні журнали розповідають про те, що поки у дівчини є краса і молодість, потрібно її подорожче продати якомусь багатому дядечку. Отримати, так би мовити, матеріальні дивіденди. Хочу, щоб цей огидний міф почав руйнуватися", - заявила телеведуча.

"На моє глибоке переконання, найголовніше - це почуття, яке виникає між людьми. Чоловік і жінка - як вода і камінь. Вони потрібні одне одному. При цьому люди мають будувати стосунки з представниками свого покоління. Нехай шляхом проб, помилок, боротьби, страждань, подолання, щастя, захватів і оргазмів..." - сказала Єгорова.

http://tabloid.pravda.com.ua/focus/5452375306209/

Tags: Криминал, Маразм, Украина
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments