Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Смартфоны Украины

Флагманська модель українських національних смартфонів носитиме назву “Карпати” і матиме металевий корпус зеленого кольору з однією кнопкою під 4,5-дюймовим екраном. Кнопка, що буде виготовлена з видобутого в Карпатах граніту, передаватиме дух могутніх гір. Дисплей матиме розширення HD 1080 і буде виконаний за технологією SuperAMOLED. Внутрішні характеристики “Карпат” нічим не поступатимуться флагманським смартфонам від лідерів ринку – Apple i Samsung. Це чотирьохядерний процесор U6 частотою 1,7 ГГц, 1024 Мб оперативної пам’яті та 32 Гб внутрішньої пам’яті.

Модель “Трембіта” буде музичним смартфоном і матиме скромніші характеристики. Особливістю “Трембіти” є дерев’яний корпус, виконаний із громовиці, тобто дерева, в яке влучила блискавка. Це надасть смартфону особливої мелодійності. Співвідношення сторін виготовленого по технології TFT екрану “Трембіти” – 22:9. Це зробить український смартфон найдовшим серед усіх смартфонів у світі, – як і трембіта серед музичних інструментів.
“Випуск національного смартфона є логічним етапом відродження галузі, – розповідає міністр інновацій і член Комуністичної партії Володимир Стойко, – Виготовлятись вони будуть в Івано-Франківську, на заводі “Електрон”. Смартфони матимуть властиві українським продуктам надійність, довговічність та оригінальність. Візьмемо, до прикладу, легендарний автомобіль “Запорожець”. Півстоліття пройшло з часу випуску, а його і досі можна зустріти на наших дорогах. Де ви бачили в Європі “Фольксваген” чи “Опель”, виготовлені в шістдесятих роках?!”

Крім того Стойко запевнив, що Міністерство інновацій не збирається зупинятись на смартфонах – вже наступного року буде розпочато роботу над національним планшетом “Полонина”.
http://www.5ua/

(без названия)
Tags: Майдан-Капут!
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments