Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими! ;-)))))


Але то в Лозанні ледарі роблять, але то вже байтоли, так тєжко швіцують, же аж їм піт чоло заливає, стікає по бровах і тече в Женевське озеро, а то озеро таке вже солене робиться, шо скоро перейменують го в море і Швейцарія врешті стане морською державою, тіко того їм бракувало.

Вже більше ніж два роки як Металіст і Карпати оскаржили в Лозанні рішення апеляційного комітету ФФУ по тому злощасному, буцімто договірному, матчу, а ті клєрки в Лозанні тіко переносять і переносять дату винесення свого вироку. Так ніби їм страшно чи шо? А може мають просто то далеко в дупі і тіко чекають поки всі забудуть? Ну але чогось вони, вже майже як рік тому, проводили якісь здибанки, слухали шо їм поважні персони будут пувідали, а тепер мовчать. Чи то така важка справа, жи там ніц не ясно, чи просто відразу видно, же клуби там ні при чому, ніц там не було, а тіко ФФУ чогось рейвах вчинила? І от вони теперка си шурупають як так зробити, би Грицька Суркіса нічим не образити. Холєра го знає, але нова дата для винесення рішення то є 27 лютого 2013, дивіться не пропустіт, бо кажут, же тепер на серіо. А як нє, то дуже ся не гризіть, діти наші, ну альбо внуки, точно ся дочекають до того вироку. Ліпше би вони відразу назначили то діло на 29 лютого 2013 і мали би спокій.

http://galsports.com/News.aspx?id=17679

Внимание!
При попытке входа на сайт появляется предупреждение: «Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими!»
Tags: Камнем по голове, Спорт
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments