Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

В Житомире спрашивают местных нациков: вы за белых или за красных?

2016-02-16 Валерій Івановський

Чи стане вулиця Чапаєва у Житомирі вулицею Бандери?

Як і у 1941 році, знову з'явилися поліцаї, старости, зносять пам'ятники Леніну, перейменовують вулиці…
В Україну повертається нацизм?
[Публикация полностью...]Щоб відволікти увагу від своїх повних провалів у внутрішній та зовнішній політиці, від корупції, що знищує нашу державу, «шоколадники» провели ряд заходів. Серед них і так званий «закон про декомунізацію». Причому, роблять це по-більшовицьки - методом ідеологічних заборон.
Більшовики, хоч і через значні репресії, створили дійсно народну державу, основою якої були соціальні гарантії та послуги для громадян, а нинішні пройдисвіти роблять все лише для одного - забезпечення зростання багатств олігархів за рахунок зубожіння того ж народу.
От і в Житомирі місцеві «національно-свідомі» «патріоти», а точніше - запроданці американських авантюристів, які залляли кров'ю півсвіту, почали «колотити» громадськість стосовно перейменувань вулиць. Стосовно доцільності цієї акції (а вірніше - недоцільності) наша газета вже висловлювала свою позицію і у публікаціях, і у офіційному зверненні до Житомирської міськради.
Зараз хочеться зупинитися на кількох історичних особах, іменем яких і пропонується назвати житомирські вулиці.
Як повідомив сайт zhitomir-online.com 27 січня Тимчасова комісія з питань перейменування вулиць Житомирської міськради розглянула питання про перейменування вулиць міста та вирішила рекомендувати змінити назву деяким вулицям.
Зокрема, вул. Сабурова на вул. Романа Шухевича, вул. Войкова на вул. Юрка Тютюнника, вул. Чапаєва на вул. Степана Бандери.
Найбільш протиречивою історичною для нас постаттю є останній. Про нього нам багато чого відомо і, попри всі сучасні намагання героїзувати Бандеру, у большості житомирян все ж існує негативне ставлення як до нього, так і діянь організації, яку він очолював. Але не будемо це нагадувати, звернемо увагу лише на зміст Акту проголошення української держави від 30 червня 1941 року (див. фото) і задамо собі питання: чи додасть іміджу Житомира вулиця з союзником Гітлера?
Той, хто пропонує чи підтримує ідею перейменування однієї з житомирських вулиць іменем Степана Бандери, нехай ознайомиться з цим документом. Це не «путінська пропаганда», не «напади москалів» чи «провокація комуняк». Це - офіційний документ українських націоналістів в їхньому друкованому виданні. Висновки робіть самі...
Ще іменем одного діяча з темною біограцією і вкрай сумнівною репутацією місцеві нацисти пропонують заплямувати славне місто Житомир, яке досягло навищого розквіту у радянські часи. Мова йде про Романа Шухевича - командира диверсійно-карального батальону гітлерівської армії «Нахтігаль». Саме цей підрозділ проявив себе масовими розстрілами у перші дні окупації Львова поляків, євреїв та росіян. Потім батальйон «Нахтігаль» разом ще з одним батальйоном українських націоналістів «Роланд» у складі 201 охоронної дивізії вермахта відзначився масовими розстрілами та спаленням сіл під час каральних акцій у Білорусії.
Не марно ж гітлеровський офіцер Роман Шухевич був нагороджений двома хрестами та медаллю.
Капітан гітлерівської армії Роман Шухевич, командир батальйону українських націоналістів у лавах вермахту «Нахтігаль» - на думку націоналістів (чи вже нацистів) має бути увіковічений у Житомирі на одній з вулиць...
Перейменовувати вулицю, що носить ім'я відомого партизанського командира і генерала Сабурова на честь Шухевича?! Це не просто маразм - це злочин проти людства.
Що ж стосується перейменування вулиці Войкова на Тютюнника, то тут теж є чому дивуватися. Войков - це вбивця останнього російського царя Миколи Другого та його сім'ї і найближчого оточення. То, виходячи з вузьколобих постулатів нанішніх «нациків», йому пам'ятник потрібно ставити. Але - ні, потрібно перейменувати. Подивимся на кого.
Юрій Тютюнник - особа, яка у 1917-1920 роки перебігала по кілька разів з таборів жовто-блакитних, білих та червоних.
Під червоними знаменами він брав Одесу - так само як і Котовський, вулицю імені якого пропонують перейменувати на Грушевського - ще одного політичного авантюриста, який, як і нинішні політичні ававнтюристи, лише молов язиком, обіцяючи народу «золоті гори», але поринув у небуття так нічого не зробивши.
Після цього Тютюнник знову воював проти більшовиків, але у 1923 році покаявся, написав прохання про помилування, і навіть перейшов на ідеологічний більшовицький фронт - писав книжки та знімав кінофільми у комуністичному дусі.
Тому виникає запитання до місцевих «нациків»: то ви за «білих» чи червоних»? Проте відповідь тут відома: за гітлерівців не можна, бо їх знищила та ж Червона Армія, то тепер вони вірні слуги американців - ще одних авантюристів, через втручання яких лише останнім часом заллято кров'ю Югославію, Ірак, Лівію, Єгтпет, Сирію, Афганістан та Україну.
До речі, як відреагувала Європейська футбольна асоціація на появу логотипу Дивізії СС «Галичина» під час матчу у Львові - відомо.
А як відреагує європейська спільнота на перейменування вулиць у Житомирі - передбачити не важко...
Але, як бачимо, кляті «шоколадники» готові йти на будь-які провокації, аби утриматися при владі. Шкода, що дехто у шовіністичному угарі цього не помічає. А може все бачить і знає, а лише корчить з себе «націоналіста», бо за це добре платять?..
Так і хочеться сказати - люди, будьте пильними!
У 1941 році пам'ятник Леніну у Житомирі був знищений гітлерівцями (на фото). Але потім його було встановлено на місце.
У 2014 році невідомими, які ховали свої обличчя масками, за невтручання правоохоронців, заляканими подіями в Україні, у Житомирі знову було знесено пам'ятник Леніну. Чи надовго?..
Якщо недолугі «горе-патріоти» й далі воюватимуть з пам'ятниками, а не з тими, хто обкрадає народ, то Ілліч ще повернеться на своє місце на центральній площі Житомира...
І чим все закінчиться?
На фото: урочистий парад у Станіславові (нині - Івано-Франківськ) у 1941 році з нагоди приїзду гітлерівського гауляйтера, генерал-губернатора окупованої Польщі Ганса Франка.
Для повної «ідилії» Житомиру ще не вистачає вулиць Дивізії СС «Галичина» та Знищення вояками УПА поляків у 1943 році...
Навіть гітлерівці у 1941-43 роках не додумалися перейменувати окуповані українські міста Дніпропетровськ та Кіровоград. До цього дійшли лише «шоколадники»-мерзотники...Комментарии просто впечатляют!

Валерій Івановський.jpg


http://blogs.zhitomir.info/index.php?task=show_blog_detail&id=1904


Tags: Бандера, Бандерлоги, Житомир
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments