Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Его не тронули даже фашисты: Коммунальщики осквернили старейший памятник Запорожья...
Декомунізація дісталася обеліску “Пам'яті загиблих борців під час збройного повстання в Олександрівську 14 грудня 1905 року“, що встановлений на Привокзальній площі у Запоріжжі, про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя. Обеліск революціонерам 1905 року не руйнували - сьогодні, 7 червня, з нього прибрали радянські символи та написи, зокрема, багату на епітети цитату засновника комуністичної ідеології Карла Маркса: “Повстання - є мистецтво. Головне правило цього мистецтва - відчайдушно-сміливий, рішуче-безповоротний наступ“.

Події, про які нагадує пам’ятник, розвивалися навколо запорізького вокзалу у грудні 1905 року. 10-го - працівники тутешніх Південних залізничних майстерень приєдналися до Всеросійського політичного страйку та взяли залізничну станцію під контроль. А вже за чотири дні повстання було придушене. Загинуло понад 50 осіб, сотні були поранені та заарештовані. Цим подіям були присвячені меморіальна дошка на будівлі вокзалу, а також два пам'ятники – названий обеліск на Привокзальній площі та пам’ятник над могилою повстанців на Барикадній.
За деякими даними, обеліск на Привокзальній є одним з найстаріших радянських пам’ятників Запоріжжя. Його встановлено у 30-му, за іншими даними, - у 25 році минулого сторіччя.


http://zp.depo.ua/ukr/zp/u-zaporizhzhi-dekomunizuvali-odin-z-naystarishih-radyanskih-07062016114400


Tags: Декоммунизация, Запорожье, Камнем по голове, Память, Пидорасы
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments