Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Землетрясение в Запорожье: Русские идут!!! Русские идут!!!
Причина землетрясения в Запорожье - русская боевая авиация разбомбила военные объекты в области.


Стали відомі нові обставини поранення шістьох бійців та пожежі на військових складах, котрі розташовані на полігоні поряд з селом Розівка Запорізька область, зазначають Патріоти України. Зразу після НП у небі помітили два неопізнаних дрона. Військові спробували збити їх з зеніток, повідомляє ТСН.

«Літальні апарати намагались збити зенітними установками, проте чи вдалося знешкодити безпілотники, військові не повідомляють. Але те, що ворожа розвідка працює за багато кілометрів від лінії розмежування, викликає дуже серйозне занепокоєння. Саме у цій місцевості півроку тому ворожий безпілотник скинув кілька запалювальних бомб на склади ЗСУ, внаслідок чого сталася пожежа», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що під час вибуху постраждало 6 охороців складів. Троє бійців отримали легкі поранення, ще одному вибухом відірвало фалангу пальця. Ще один має серйозне поранення ока. Найбільше складна травма у 31-річного бійця, в руках якого розірвалася граната. Вибухом солдату відірвало руку, а осколком пробило легені.

Самый смак - откуда у 31-летнего вояка в руках оказалась граната? Наверное, пытался сбить ею русский бомбардировщик?..

Вот оттуда и землетрясение, ибо пуканы ВСУ - самые могучие пуканы в мире!!!

Теперь ждём землетрясения, вызванного артподготовкой...
(без названия)


Tags: Армия Украины, Бандерлоги, Дебилы, Запорожье, Камнем по голове
Subscribe

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 14 comments