Чистые лапы, горячее сердце... ;-)) (kotleopold77) wrote,
Чистые лапы, горячее сердце... ;-))
kotleopold77

Сказ про то, как нацистка Олена Билозерська пиарится на клятых коммуняках...

Оригинал взят у bilozerska в Зустрілася зі школярами


01

Вчора, у день Збройних сил України, я зустрічалася з дітьми - з учнями школи №43 міста Маріуполь. Заради цього мене спеціально відпустили з передка.

Зустріч організувала Альона Попова - учителька (прим. Кота - запомните это имя, по окончании войны оно понадобится для Нюрнберга-2) з якою я десь із місяць тому випадково познайомилась у потязі. Вона розповіла, що на Покрову у школу запросили військових, і серед них була жінка у формі, і діти були просто вражені - до цього вони якось не знали, що жінки теж служать і воюють.
Наслідком візиту тієї жінки-військовослужбовця і нашої з Альоною зустрічі у потязі став урок на тему "Жінка на війні".

Я маю ще довоєнний досвід лекцій та інших публічних виступів, але виключно перед дорослою аудиторією. З дітками зустрічалася вперше, тому дуже-дуже хвилювалася.
Принесла їм фронтові фото, показувала на проекторі. А відео вирішила не показувати, бо не мала часу, щоб повирізати з них неприйнятну у шкільних стінах лексику.

А дітки підготували невеличкі виступи про жінок-волонтерів і вояків. І прикрасили аудиторію власноруч зробленими колажами з фотографіями жінок на війні. Часто на тому самому плакаті фото сучасних воячок були у сусідстві з фотографіями Людмили Павліченко та інших героїнь Другої світової.

...


05


Вот так «учителя» типа Алёны Поповой преподают детям историю и героизируют нацистских бандитов и убийц. Ставя их на одну ступень с Героями Советского Союза, освобождавшими Украину от кумиров своих нынешних ХЕРоев.
Tags: ГморДзы, Нацизм, Пидорасы, Правосеки
Subscribe

 • Наконец-то, дождались...

  Известный советский украинский писатель-оборотень Владимир Яворивский, автор повестей, романов и очерков, лауреат Государственной премии Украины…

 • Дожились...

  До моря подать лапой - потянулся, и она уже мокрая (бр-р-р-р-р!!!)... Пива - море, но гадость редкостная (харьковское «Москальське» из…

 • Россия официально заявила о вводе своих войск на Донбасс

  gmorder официально сообщает: пошли сборы памперсов и отправки кого надо, куда надо, это уже не слухи, Россия заявила официально.…

promo kotleopold77 february 7, 2019 17:14 4
Buy for 20 tokens
Диалог с читателем: - Ваша Пушистость! У него отвалился хвост!!! - Кстати, какой негодяй снабдил вас этой книжкой? - У вас все негодяи. Ну, что ж, ну, Гмордер дал. Чтоб я развивался. - Зина!.. Там в приёмной… Она в приёмной? - В приёмной - зелёная, как купорос. - Да - зелёная…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 5 comments